PRIVĀTUMA POLITIKA

Privātuma politika atklāj privātuma praksi SIA GPN, reģistrācijas Nr. 44103053939 tīmekļa vietnei krese.lv (turpmāk – Tīmekļa vietne) un pakalpojumiem ko tā nodrošina.

Tīmekļa vietne ir izveidota izmantojot SIA Mozello, reģistrācijas.Nr.40203002519 (turpmāk – Mozello) tīmekļa platformu. Mozello nodrošina SIA GPN ar tiešsaistes tirdzniecības platformu, kas ļauj SIA GPN nodrosināt Tīmekļa vietnes darbību un tās pakalpojumus.

Lietojot šo Tīmekļa vietni un SIA GPN sniegtos pakalpojumus vai iesniedzot SIA GPN personisku informāciju šajā Tīmekļa vietnē vai jebkurā SIA GPN pakalpojumā, jūs sniedzat savu piekrišanu informācijas vākšanai, lietošanai, nosūtīšanai un izpaušanai, kā tas ir aprakstīts šajā privātuma politikā.

Jūs skaidri piekrītat tam, ka mēs varam:

 • apstrādāt jūsu datus (saskaņā ar šo privātuma politiku un ievērojot jūsu tiesības);
 • izmantot sīkdatnes (jūs varat atslēgt lielāko daļu sīkdatņu);
 • izmantot tīmekļa analītikas rīkus (jūs varat atslēgt šo iespēju);
 • izmantot mērķtiecīgu reklāmas paziņojumu izsūtīšanas rīkus (jūs varat atslēgt šo iespēju);
 • sazināties ar jums ar e-pasta starpniecību (jums netiks sūtīti nebūtiski e-pasta ziņojumi, ja vien jūs nepierakstīsieties to saņemšanai).
1. SADAĻA – KĀ INFORMĀCIJA TIEK IEGŪTA UN IZMANTOTA

1.1. Kā un kāda informācija tiek iegūta?

SIA GPN iegūst tikai tādu personisko informāciju, ko jūs brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, Tīmekļa vietnē aizpildot veidlapas, noformējot un apstiprinot preču pasūtījumu, kā arī citā tiešā saziņā ar jums.

Izmantojot Tīmekļa vietni vai tās pakalpojumus, serveri automātiski ieraksta informāciju, ko jūsu pārlūks nosūta ikvienai jūsu apmeklētai tīmekļa vietnei, piemēram, diennakts laiku, pārlūka veidu, atsauces par tīmekļvietnes adresi un jūsu IP adresi.

Izmantojot Tīmekļa vietni un tās pakalpojumus, var tikt pieprasīta informācija, piemēram, jūsu vārds, uzvārds, uzņēmuma nosaukums, norēķinu un/vai piegādes adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs. 

Parakstoties e-pasta informatīvajiem ziņojumiem, jums būs jāsniedz sava e-pasta adrese un jāapstiprina sava piekrišana informatīvo ziņojumu saņemšanai e-pastā.

Veicot pasūtījumu Tīmekļa vietnē, jūs varat tikt novirzīts uz SSL drošu tīmekļa vietni, ko vada uzticams norēķinu apstrādes komersants, kur jums būs jāsniedz personiska informācija, tostarp, informācija par jūsu maksājuma karti. Informācija, kuru jūs iesniedzat mūsu norēķinu apstrādes komersantam, tiks apstrādās saskaņā ar tā privātuma vai konfidecialitātes politiku. Iesakām ar to iepazīties pirms pirkuma apstipināšanas. SIA GPN būs piekļuve jūsu vārdam, uzvārdam, uzņēmuma nosaukumam, adresei un kontaktinformācijai, bet nebūs piekļuve jūsu maksājumu kartes vai maksājuma konta piekļuves datiem.

Mēs neiegūstam un neglabājam informāciju par maksājuma kartēm.

1.2. Kā iegūtā informācija var tikt izmantota?

Iegūtā personiskā informācija var tikt izmantota šādiem nolūkiem:

 • lai nodrošinātu pieprasītās preces un pakalpojumus;
 • lai apstrādātu jūsu pasūtījumus, noformētu rēķinus un ziņotu jums par jūsu pasūtījuma statusu;
 • lai nodrošinātu jums efektīvu klientu atbalstu;
 • drošības, pirātisma apkarošanas un krāpniecisku darbību novēršanas nolūkiem;
 • lai nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un citu informāciju, ja esat piekritis tos saņemt;
 • lai veiktu jebkādus tirdzniecības veicināšanas pasākumus, ja esat piekrituši šādiem tirdzniecības veicināšanas pasākumiem;
 • lai ievērotu vai pārliecinātos par atbilstību piemērojamajiem likumiem, normām un noteikumiem;
 • lai atkārtoti sazinātos ar jums Facebook, izmantojot Facebook pielāgotās auditorijas funkciju.

Ja nevēlaties saņemt informatīvos ziņojumus, īpašos piedāvājumus un citu informāciju, kas nav īpaši svarīga, lai lietotu Tīmekļa vietni un tās pakalpojumus, jūs varat jebkurā brīdī atteikties no turpmākās saziņas, klikšķinot uz saites no mums saņemtā ziņojuma apakšā vai nosūtot skaidru atteikšanās pieprasījumu, izmantojot e-mail: [email protected].

Apkopotā informācija, kas nav personiska, var tikt izmantota šādiem nolūkiem:

 • lai personalizētu un palīdzētu jums lietot Tīmekļa vietni un tās pakalpojumus;
 • lai uzlabotu Tīmekļa vietnes pakalpojumus, klientu pieredzi un reklāmas stratēģiju;
 • drošības, pirātisma apkarošanas un krāpniecisku darbību novēršanas nolūkiem;
 • mērķtiecīgu reklāmas paziņojumu izsūtīšanai;
 • statistikas vai izpētes un analīzes nolūkiem.

Turklāt mēs varam novērst personiskas informācijas identificēšanu, dzēšot jebkādu informāciju, kas identificē konkrēti jūs, un iepriekš norādītajiem nolūkiem izmantot tikai atlikušo informācijas daļu.

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešām personām, lai ievērotu juridiskās prasības, sadarbotos ar tiesībsargājošām iestādēm, novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu SIA GPN, jūsu un citu personu likumīgās tiesības. Ciktāl to skaidri neaizliedz piemērojamie likumi, mēs varam izpaust iegūto personisko informāciju, nepaziņojot jums, ja mēs godprātīgi uzskatām, ka izpaušana ir atbilstoša, lai:

 • ievērotu jebkādu piemērojamo likumu, noteikumu, juridisko procesu vai īstenojamu valdības pieprasījumu;
 • sadarbotos ar tiesībsargājošajām iestādēm vai citām valdības iestādēm izmeklēšanas jomā; 
 • izmeklētu, novērstu vai veiktu pasākumus saistībā ar iespējamām noziedzīgām darbībām;
 • izpildītu līgumu; aizsargātu un aizstāvētu SIA GPN, tā saistīto korporatīvo personu un to attiecīgo darbinieku, klientu, partneru, aģentu, citu lietotāju un vispārējās sabiedrības tiesības vai īpašumu;
 • rīkotos situācijās, kurās pastāv apdraudējums jebkuras personas personiskai drošībai.

1.3. Cik ilgi iegūtā informācija tiek glabāta?

Jūsu personiskā informācija tiek glabāta tikai tik ilgi, kamēr tā ir nepieciešama nolūkiem, kādiem tā tika sākotnēji iegūta vai kurai jūs esat devuši piekrišanu, ciktāl to atļauj vai nosaka normatīvie akti.

2. SADAĻA – SĪKDATNES UN TO IZMANTOŠANA

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās tīmekļvietnes saglabā jūsu datorā, planšetē vai telefonā. Tās tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vai padarītu Tīmekļa vietnes darbību efektīvāku, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Neviena Tīmekļa vietnes lietotā sīkdatne nesatur nekāda veida personisku informāciju. Turpmāk tekstā sniedzam detalizētāku sarakstu ar sīkdatnēm, ko var iestatīt šī Tīmekļa vietne.

 • Sesijas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir īpaši būtiskas, lai jūs spētu pārvietoties Tīmekļa vietnē un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm pakalpojumus, kurus esat pieprasījis, piemēram, pierakstīšanos jūsu kontā, nebūtu iespējams nodrošināt.
 • Sīkdatnes, kuras atceras jūsu izvēli. Dažas šajā Tīmekļa vietnē lietotās sīkdatnes ļauj Tīmekļa vietnei atcerēties jūsu izdarītās izvēles (piemēram, jūsu valodas izvēli).
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai iegūtu informāciju par to, kā apmeklētāji lieto Tīmekļa vietni. Šī informācija tiek lietota, lai  sagatavotu pārskatus, un tā palīdz uzlabot vietnes darbību. Sīkdatnes uzglabā informāciju anonīmā veidā.
 • Mērķtiecīgas reklāmas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek lietotas, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, varētu būt saistošas tieši jums. Jūs varat atteikties no šo sīkdatņu saņemšanas, kā aprakstīts turpmāk tekstā.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā Tīmekļa vietnē lietotie trešo pušu pakalpojumi: Google Analytics, Facebook poga "Patīk", Instagram "Sekot"Twitter poga "Sekot", Google+1 poga, YouTube video. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās tīmekļvietnēs, un SIA GPN tās nevar kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi SIA GPN Tīmekļa vietne.

Vairāk informācijas par Facebook un Google iestatītajām sīkdatnēm skatiet Facebook Sīkdatņu politikā un Google Sīkdatņu politikā.

2.1. Kā jūs varat kontrolēt sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt sīkdatnes un atteikties no to saņemšanas vairākos veidos:

 • Izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu. Lielākā daļa pārlūku piedāvā privātās pārlūkošanas režīmu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivatelogs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.
 • Pārveidojot pārlūka iestatījumus. Parasti jūs varat pārveidot sava pārlūka iestatījumus, lai atspējotu sīkdatnes. Taču, atspējojot sīkdatnes vai noteiktus sīkdatņu veidus, jūs varat kavēt savu lietotāja pieredzi šajā Tīmekļa vietnē un citās vietnēs vai liegt tām pilnvērtīgi darboties.
 • Ar bezmaksas rīku palīdzību. Jūs varat atteikties no konkrētu mērķtiecīgu reklāmas sīkdatņu saņemšanas, kā aprakstīts turpmāk tekstā.

3. SADAĻA – MĒRĶTIECĪGU REKLĀMAS PAZIŅOJUMU IZSŪTĪŠANAS RĪKI

SIA GPN var izmantot trešās puses mērķtiecīgu reklāmas paziņojumu izsūtīšanas rīkus, lai atkārtoti sazinātos ar Tīmekļa vietnes apmeklētājiem un klientiem.

Tas nozīmē, ka trešās puses, tostarp, Google un Facebook, var lietot sīkdatnes, lai iegūtu vai saņemtu informāciju no Tīmekļa vietnes un citur internetā, un izmantot šo informāciju, lai nodrošinātu  mērījumu pakalpojumus un veidotu mērķtiecīgas reklāmas.

Piemēram, kad jūs apmeklējat Tīmekļa vietni, Google vai cits SIA GPN izmantotais reklāmas izdevējs var to fiksēt, saglabājot sīkdatni jūsu tīmekļa pārlūkā, un tad lietot to, lai apkalpotu vēl kādas STATUS BRANDS reklāmas savā tīmekļa vietnē un savu reklāmas partneru tīmekļa vietnēs.

Jūs varat atteikties no mērķtiecīgu reklāmas paziņojumu izsūtīšanai nepieciešamās informācijas vākšanas un lietošanas, izmantojot kādu no turpmāk tekstā norādītajiem bezmaksas rīkiem:

4. SADAĻA – GOOGLE ANALYTICS

SIA GPN izmanto Google Analytics rīku, lai saprastu kā tiek lietota Tīmekļa vietne, un lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Lietotāja dati ir pilnībā anonīmi. Jūs varat uzzināt vairāk par Google nostāju attiecībā uz privātumu saistībā ar tā analītikas pakalpojumiem, apmeklējot vietni www.google.com.

SIA GPN var izmantot Google Analytics demogrāfijas un interešu ziņošanas funkcijas, lai apskatītu anonīmu statistiku par Tīmekļa vietnes apmeklētāju demogrāfiskajiem datiem un interesēm.

Lai atspējotu šādas darbības, instalējiet Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

5. SADAĻA – DATU GLABĀŠANA

Tīmekļa vietnē iegūtie dati tiek glabāti Mozello datu bāzēs, serveros un Mozello lietotnēs, nodrošinot nepieciešamo aparatūru, programmatūru, tīklus, uzglabāšanu un saistītās tehnoloģijas, kas nepieciešamas drošai datu glabāšanai, Tīmekļa vietnes un tās pakalpojumu darbībai.

6. SADAĻA – JŪSU TIESĪBAS, KAS SAISTĪTAS AR JŪSU PERSONISKO INFORMĀCIJU

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar Eiropas Savienības Vispārējo Datu Aizsardzības regulu (turpmāk – VDAR) (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat SIA GPN savus privātos datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar savu personisko informāciju:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt jūsu SIA GPN glabāto personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu personas datu labošanu bez nepamatotas kavēšanās un nepilnīgu personas datu papildināšanu.
 • Tiesības "tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami (a) pakalpojumu sniegšanai, (b) rēķinu izrakstīšanai un (c) lai ievērotu jebkādu piemērojamo tiesību aktu, noteikumu, juridisko procesu vai īstenojamu valdības pieprasījumu.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, (a) ja jūs iebilstat pret to un SIA GPN nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, (b) ja jūs apstrīdat datu precizitāti, (c) ja apstrāde ir pretlikumīga vai (d) ja jums ir nepieciešams, lai izveidotu, īstenotu vai aizstāvētu juridiskas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami leģitīmi pamati. Jūs varat iebilst arī pret tādu apstrādi, kas tiek veikta tiešā mārketinga nolūkiem
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot VDAR tīmekļa vietni.

7. SADAĻA – GROZĪJUMI

SIA GPN ir tiesības periodiski atjaunināt šo privātuma politiku, publicējot visas izmaiņas šajā Tīmekļa vietnē, lai jūs vienmēr būtu informēti par informāciju, ko SIA GPN iegūst, kā tā tiek izmantota un kādos apstākļos tā tiek atklāta.

Iepirkties