Preču apmaiņa un atgriešana

  Ja preces, kas iegādātas e-veikalā, nav piemērotas vai neatbilst Klienta cerībām, Klientam ir tiesības 30 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas tās atgriezt vai apmainīt pret citu izmēru vai citu modeli.

Lai atgrieztu preces, jāiesniedz pieteikums par atteikšanos no distances līguma. Pieteikumu par atteikumu Pieteikums par atteikumu sūtīt uz [email protected] vai nosūtīt kopā ar atgriežamo preci.

Pasūtījumiem zem 50Eur preces atgriešanas izdevumus pilnībā sedz pircējs,

·        Preci var atgriezt uz šādām adresēm:

·         Omniva Rīgas T/C IXO pakomāts , Riga, tel.29777544

·         Paku Skapis TC Rimi Gramzdas, Imantas 15. linija 7, Riga, tel.29777544

·         LPP Lidl Anniņmuižas 6889,Rīga,  tel. 29777544

·         Latvijas Pasts - “GPN” SIA. Augšzemes 5-42, Riga, LV-1029 ,tel.29777544

          Bez maksas  - Kandavas iela 41a, Rīga, tel.29777544

Pasūtījumiem virs 50Eur ir bezmaksas apmaiņa un atgriešana Latvijā, ar Omniva.

  Bezmaksas atgriešana ar Omniva tiek nodrošināta tikai 14 dienu laikā no brīža, kad prece ir ievietota pakomātā.

Pēc vēlēšanās preces var  atgriezt ar jebkuru Omniva pakomātu 14 dienu laikā, bezmaksas, izmantojot atgriešanas kodu kurš tika Jums nosūtīts īsziņā no Omniva par sūtījuma piegādi pakomātā.

Saņemot atdotās preces Interneta veikalā, Interneta veikals pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienas pēc atteikuma pieteikuma saņemšanas, atgriež Klientam visas maksas, kas no pircēja saņemtas uz līguma pamata (izņemot piegādes izmaksas). Nauda tiek atgriezta uz bankas kontu, no kura veikts pirkums par preci. Interneta veikals var atteikties atmaksāt naudu līdz brīdim, kad prece, kas ir līguma priekšmets, ir saņemta vai Klientam ir jāiesniedz pierādījums, ka viņš ir nodevis preces loģistikas uzņēmumam iepriekš minētajā laika posmā. 


Atgriezties veikalā